Witam na mojej WWWitrynie. Jako pracownik naukowy zajmuję się ornitologią i ekologią (w tym zwłaszcza problematyką ochrony przyrody i kształtowania środowiska na terenach rolniczych). Do czerwca 2010 roku pracowałem także jako nauczyciel biologii w LO.
Znajdziesz tutaj informacje o mojej pracy, a także galerie fotografii*).

________________________________________________________________________________________

Poniżej znajduje się panorama Parku Krajobrazowego im. gen. D. Chłapowskiego, czyli "mojego" głównego terenu badań. Wykonane z wieży w parku w Turwi zdjęcia przedstawiają obszar położony na północny wschód od Turwi. Na pierwszym planie zabudowania wsi, na północ (lewa część panoramy) - Uroczysko Turew, bardziej na wschód (prawa część) - Uroczysko Rąbiń.

Kliknij w poniższą miniaturkę, a następnie skieruj (nie klikając) myszkę ku prawej krawędzi zdjęcia, co pozwoli na obejrzenie całej panoramy.

Rozmiar: 16992 bajtów

Aby obejrzeć to samo w dużo lepszej jakości, kliknij prawym klawiszem tutaj i wykorzystaj opcję "zapisz element jako". Musisz mieć jednak zainstalowany QuickTime, a film zajmuje około 20MB. Obraz przesuwamy przy pomocy myszki z wciśniętym lewym klawiszem.


Najnowsze zdjęcia przyrodnicze:
VI 2012 - Na makowym polu
VI 2012 - Tranzyt Wenus
VI 2012 - Przydroża i pola
V 2012 - W maju, wśród pól
II 2012 - Góry Bardzkie
IX 2011 - Bieszczady
VIII 2011 - Bieszczady